Üniversitemiz 2020 - 2021 Bahar Yarıyılı Öğretim Planlamasında Değişiklik

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nun önerileri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığımızın kararları dikkate alınarak, Üniversitemiz Senatosu'nun 18 Şubat 2021 tarihli toplantısında akademik takvim güncellenmiştir. Alınan karar uyarınca; önlisans, lisans (Hazırlık sınıfları ve Tıp Fakültesi hariç) ve lisansüstü programlarda derslerin başlama tarihi olarak 8 Mart 2021 belirlenmiştir. 

Yükseköğretim Yürütme Kurulu’nun uygulanacak eğitim yöntemine ilişkin üniversitelere ilettiği tavsiyeler ile KYK Yurt kullanımına yönelik atılacak adımlar ve Çorum İl Pandemi Kurulu’nun salgınla mücadeleye yönelik tedbirleri dikkate alınarak önümüzdeki günlerde üniversite senatomuz tarafından ilave kararlar alınacaktır. Alınan kararlar, üniversite web sayfamız ve kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan siz değerli öğrencilerimize ivedilikle duyurulacaktır.

Geçirdiğimiz bu zorlu günlerde, bütün öğrencilerimizi kampüsümüzde görmek ve eğitime yüz yüze devam etmek en büyük arzumuzdur. Ancak, siz öğrencilerimizin sağlığı her şeyin üzerindedir. Daha güzel günlerde buluşuncaya dek sizlere sabır ve sağduyu içinde sağlıklı günler dilerim. 


Prof. Dr. Ali Osman Öztürk
Rektör  


HIZLI ERİŞİM

Youtube Twitter Facebook
Tercih Dönemi Danışma Hattı!
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
Mühendislik Fakültesi
Erdener ÖZÇETİN
Çevrimiçi